X Rajd Młodzieży o Puchar Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

W tej edycji Rajdu nasza szkoła występowała w roli obrońców pierwszego miejsca i trofeum, które zostało wywalczone w ubiegłym roku, zapowiadała się emocjonująca potyczka.

Po ponad 15 kilometrowym marszu szlakami Beskidu Sądeckiego i Pasma Jaworzyny zmęczeni dotarliśmy do mety rajdu gdzie zaczęła się druga część rywalizacji. W części teoretycznej, czyli znajomości Beskidu Sądeckiego i historii regionu nasi uczniowie wypadli doskonale otrzymując maksymalną liczbę punktów.

Konkurencje sprawnościowe zaczęły się od małego falstartu, w przeciąganiu liny uzyskaliśmy tylko 5 miejsce, ale to podziałało tylko mobilizująco na uczniów naszej szkoły, którzy z każdą następną konkurencją osiągali coraz lepsze rezultaty.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji i podliczaniu punktów do końca trwaliśmy w niepewności, ale udało się tytuł został obroniony zostawiając za plecami 7 pozostałych szkół. Puchar zostaje w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy zasługują na słowa pochwały. Za rok znów postaramy się powalczyć o pierwsze miejsce.

 W skład drużyny weszli:

 1. Palacz Jan
 2. Król Dominik
 3. Wojciechowski Kamil
 4. Setlak Krzysztof
 5. Oleś Katarzyna
 6. Bogacz Iwona
 7. Kaim Aneta
 8. Kurzeja Łukasz
 9. Włodarczyk Krzysztof
 10. Włodarczyk Filip
 11. Golonka Karol
 12. Olesiak Justyna
 13. Kowalczyk Szymon
 14. Tokarczyk Dominik
 15. Pałka Sławomir
 16. Czepiel Dominik
 17. Spisak Kamil
 18. Zabrzeński Michał

 

Opiekunami byli : mgr Kamil Zaręba i  mgr Janusz Matras

 

Używamy ciasteczek, aby zapewnić Ci lepszą jakość przeglądania. Jeśli nadal chcesz korzystać z tej strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. Więcej informacji ...