Zaproszenie na Jasną Górę – 24 czerwca 2018 r.

Jak corocznie w ostatnią niedzielę czerwca tj. 24.06.2018 r. zapraszamy naXXXVII Ogólnopolską Pielgrzymkę Rzemiosła na Jasną  Górę – której organizatorem w tym roku jest Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu.

Program:

-  9.00 – Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich

- 10.00 – formowanie procesji przy figurze Maki Bożej na placu jasnogórskim

- 10.30 – Wprowadzenie Starszyzny Cechowej oraz pocztów sztandarowych

- 10.40 – koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej w Łącku

- 11.15 – Msza św. koncelebrowana której przewodniczyć będzie Biskup Tarnowski ks. dr Andrzej Jeż

- 13.00 – przejście pocztów sztandarowych oraz Starszyzny Cechowej przed Obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

Organizujemy wspólny wyjazd autokarowy do Częstochowy w niedzielę 24 czerwca br. o godz. 5.00  z parkingu w Rynku w Limanowej. Zgłoszenia z opłatą za przejazd 35 zł od osoby prosimy kierować do biura Cechu do 20 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do uczestniczenia z rodzinami, pracownikami i uczniami.