Ogólnopolski konkurs dla dzieci i młodzieży ”Jakie znasz zawody?”

Zapraszamy uzdolnione dzieci i młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie „Jakie znasz zawody?”. Poznając różne zawody dzieci, zdobywają wiedzę o świecie społecznym, w którym żyją oraz uczą się szacunku dla pracy innych. Uzyskują informację o świecie techniki, w którym działają i którego są współtwórcami. 

Zadaniem konkursowym jest stworzenie rysunku, fotografii lub krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym i ogólnokrajowym. Organizatorem konkursu na etapie regionalnym są Izby Rzemieślnicze na terenie Polski, a organizatorami etapu ogólnokrajowego są: Związek Rzemiosła Polskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka w Poznaniu. 

 

Więcej informacji, regulaminy: http://www.zrp.pl/Default.aspx?tabid=134&moduleid=493&anonsid=12789

Używamy ciasteczek, aby zapewnić Ci lepszą jakość przeglądania. Jeśli nadal chcesz korzystać z tej strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. Więcej informacji ...