Jubileusz 25-lecia limanowskiej firmy „Emiter”

W 23.06 br.  jubileusz 25-lecia obchodziła limanowska firma „Emiter” której jeden z współwłaścicieli Stanisław Bieda jest zrzeszony w naszym Cechu od 1975 r. Zaangażowany w działalność samorządową limanowskiego rzemiosła od 1990 r. jako Podstarszy Cechu.

Przedsiębiorstwo „EMITER”, założone ćwierć wieku temu przez Stanisława Biedę i Piotra Lisa, obecnie posiada pięć oddziałów i zatrudnia blisko 400 pracowników. Produkty firmy trafiają na rynki w kilkudziesięciu krajach.

- Podsumowując te 25 lat, śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Eksportujemy nasze produkty na cały świat. Z dumą możemy się pochwalić doświadczoną załogą, nowoczesnymi technikami i technologiami, światowym rynkiem zbytu oraz mnóstwem prestiżowych nagród i wyróżnień - mówił Piotr Lis, podsumowując 25 lat działalności „Emitera”.